Ecolines: Informacija keliaujantiems šventiniu laikotarpiu

Publikuota: 16 lapkričio, 2020

Informuojame, kad šventiniu laikotarpiu autobusai nevažiuos žemiau išvardintomis datomis ir maršrutais. (daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Ecolines: Panaikintas karantinas nuo 2020 11 09 atvykus iš daugelio Europos šalių į Lietuvą

Publikuota: 12 lapkričio, 2020

Panaikintas karantinas atvykus iš daugelio Europos šalių į Lietuvą

Naujausias paveiktų šalių sąrašas, iš kurių grįžus taikoma 10 dienų izoliacija: https://nvsc.lrv.lt/lt/visuomenei/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio/paveiktu-saliu-sarasas-1

Žemėlapis: https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/valstybes-is-kuriu-grizus-butina-izoliacija-zemelapis

Vadovaujantis Lietuvos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija, asmenims, grįžusiems / atvykusiems iš paveiktų šalių, taikoma 10 dienų izoliacija. Jeigu ne seniau nei 48 val. prieš grįždami / atvykdami į Lietuvą atlikote tyrimą ir gavote neigiamą atsakymą, izoliacija netaikoma.

Paveiktos ES ir EEE valstybės:

1.Jungtinė Karalystė (tik Šiaurės Airija)

2.Lichtenšteino Kunigaikštystė

3.Slovakijos Respublika

4.Šveicarijos Konfederacija

Grįžtant iš Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Latvijos, Estijos šalių izoliacija netaikoma.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Ecolines: Nebereikia izoliuotis grįžus iš Lenkijos ir Vokietijos

Publikuota: 14 rugsėjo, 2020

Naujausi pakeitimai keliaujant

Informuojame, kad nuo šio pirmadienio, 2020 m. rugsėjo 14 d. paveiktomis koronaviruso šalimis bus laikomos tos, kur sergamumas per dvi savaites viršija 25 atvejus 100.000 gyventojų, o ne 16 atvejų kaip iki šiol, atsiveria platesnės keliavimo galimybės į Lenkiją ir Vokietiją, kadangi nebereikia saviizoliuotis.
(daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Net 33 žmonės buvo sulaikyti oro uoste Singapūre, nes niekur neketino skristi – gręsia 13 tūkstančių eurų bauda ar net 2 metai kalėjimo

Publikuota: 17 rugsėjo, 2019

33 atskiri žmonės buvo sulaikyti Singapūro Čangio tarptautiniame oro uoste. Jie nebuvo teroristai ar kokios nors nusikalstamos grupuotės nariai. Jie net nebuvo pažįstami – tai yra visiškai nepažįstami žmonės sulaikyti nuo metų pradžios. Vienintelis jų nusižengimas – jie niekur neketino skristi.

Atrodytų, kas čia blogo? Šie žmonės įveikė saugumo patikrą, nieko nevogė, o ir už savo nepanaudotus bilietus sumokėjo pilną kainą. Juk niekas jūsų nesulaikytų, jei įsigytumėte autobuso bilietą, pasivaikščiotumėte stotyje, o tada eitumėte namo.
(daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Stabdomi skrydžiai į Egipto sostinę

Publikuota: 22 liepos, 2019

Aviakompanijos „British Airways“ ir „Lufthansa“ stabdo skrydžius iš Anglijos į Egipto sostinę. Britų Kompanija informuoja, kad skrydžių nevykdys savaitę, o Vokietijos bendrovė nurodė skrydžius atnaujinsianti sekmadienį. Abi aviakompanijos nurodė, kad skrydžius nutraukė saugumo sumetimais, tačiau daugiau detalių neatskleidė.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Prancūzija įves „ekologinį mokestį“ lėktuvo bilietams

Publikuota: 12 liepos, 2019

Prancūzija nuo kitų metų įves „ekologinį mokestį“ lėktuvo bilietams, apie tai pareiškė transporto ministrė Elizabeth Born. Pasak jos, „ekologinis mokestis“ lėktuvo bilietams svyruos nuo 1,5 iki 18 eurų ir bus taikomas visiems skrydžiams iš Prancūzijos.

Ministrė pažymėjo, kad keleiviai papildomai mokės 1,50 eurų už skrydžius šalies ar Europos Sąjungos ribose ekonomine klase. Tačiau „ekologinio mokesčio“ už skrydžius už Europos Sąjungos ribų verslo klasėje kaina sieks iki 18 eurų.
(daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Erdvesnis Kauno oro uostas – jau greitai: ruošiamas plėtros projektas

Publikuota: 9 liepos, 2019

Antruose pagal dydį šalies oro vartuose pradedamas ruošti keleivių terminalo plėtros projektas. Siekiama, kad sparčiai besiplečiančiame Kauno oro uoste būtų galima patogiai aptarnauti apie 2 mln. keleivių per metus.

Pasibaigus viešųjų pirkimų konkursui dėl Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtros projekto parengimo, liepos pradžioje pasirašyta sutartis su konkurso laimėtoja – bendrove UAB „Viltekta“. Projektavimo darbų vertė yra 278 tūkst. eurų. Planuojama, kad investicijos į terminalo plėtrą atsipirks jau po dešimties metų.
(daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Naujasis VIP terminalas su konferencijų centru Vilniaus oro uoste bus atidarytas 2020 metais

Publikuota: 21 birželio, 2019

Naujojo VIP terminalo su konferencijų centru pirmieji statybos pasirengimo darbai turėtų prasidėti jau šį mėnesį. Pastato pirmame aukšte numatyta įrengti VIP svečiams skirtą aviacijos saugumo patikrą, valstybės sienos patikros procedūrų patalpas, keletą laukimo salių, bus įrengta ir virtuvė, tualetai, registracijos zona, bagažo patalpos. Antrame pastato aukšte veiks unikalią patirtį Vilniuje galintis pasiūlyti 300 vietų konferencijų centras su svečiams atsiveriančiu vaizdu į peroną. Pastato rūsyje projektuojamos techninės bei pagalbinės patalpos.

Naujo VIP terminalo įrengimas yra dalis Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos programos, kuri apima šiaurinio perono rekonstrukciją, naujo išvykimo terminalo statybą, eismo schemos priešais oro uostą keitimą ir naujų komercinių erdvių įrengimą. Visi minėti rekonstrukcijos projektai bus vykdomi veikiančiame oro uoste, darbai bus vykdomi taip, kad keleiviai pajustų kuo mažiau galimų nepatogumų.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Aviakompanija „Ukrainos tarptautinės avialinijos” (UIA) vasarą atnaujina oro susisiekimą tarp Odesos ir Vilniaus

Publikuota: 27 gegužės, 2019

Skrydžiai iš Odesos tarptautinio oro uosto į Vilniaus oro uostą Boeing 737-800 orlaiviais bus vykdomi tris kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kelionė truks mažiau nei dvi valandas.

Taigi tiesioginių UIA reguliarių skrydžių, jungiančių Ukrainą ir Lietuvą, skaičius, palyginti su praėjusiais metais, padidės nuo 14 iki 17, papasakojo aviakompanijoje. (daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Sostinės oro vartuose pradeda veikti išmani pasienio patikros sistema

Publikuota: 23 gegužės, 2019

Sostinės oro vartuose įrengta 10 išmaniųjų savitarnos vartelių (atvykimo salėje – 6, išvykimo – 4), kurie leis sklandžiau organizuoti išvykstančių ir atvykstančių keleivių judėjimą. Veikti pradėjusi patikros sistema yra sostinės oro vartų rekonstrukcijos dalis, kurią įgyvendinus keleivių asmens dokumentų ir biometrinių duomenų patikra vyks efektyviau ir greičiau. Sostinės oro vartų vadovas pažymi, kad kol kas varteliai paleidžiami bandomuoju režimu, tai reiškia, kad kurį laiką nuo sistemos paleidimo bus vykdoma bandomoji eksploatacija. Jos metu VSAT pareigūnai gali vykdyti papildomą keleivių patikrą.
(daugiau…)

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.