Airsales.lt svetainės slapukų politika


Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. rugpjūčio 28 d

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kaip airsales.lt („mes“, „mūsų“ arba „mes“) mūsų svetainėje naudoja slapukus ir panašias sekimo technologijas. Šioje politikoje aprašomi mūsų naudojamų slapukų tipai, jų naudojimo tikslai ir kaip galite valdyti savo slapukų nuostatas.

1. Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie įdedami į jūsų įrenginį, kai lankotės svetainėje. Juose yra informacijos, kurią vėliau gauna svetainė arba trečioji šalis, kuri nustatė slapuką. Slapukai gali būti naudojami įvairiems tikslams, pavyzdžiui, atsiminti jūsų nuostatas, analizuoti svetainės naudojimą ir pateikti tikslines reklamas.

2. Mūsų naudojamų slapukų tipai:

Slapukai leidžia mums pagerinti svetainės turinį, funkcionalumą ir greitį, o jų stebėjimo galimybė taip pat padeda suprasti, kas patinka ir nepatinka, o tai reiškia, kad galime greitai reaguoti ir atitinkamai pritaikyti svetainę.

Galime naudoti slapukus, kad atpažintume jus, kai lankotės mūsų svetainėje arba naudojatės mūsų paslaugomis, prisimintume jūsų nuostatas ir suteiktume jums asmeninę patirtį:

2.1. Būtini slapukai:
Šie slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės veikimui. Jie leidžia naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pvz., pasiekti saugias sritis. Be šių slapukų tam tikros paslaugos negali būti teikiamos. Slapukus naudojame saugos funkcijoms užtikrinti ir padėti aptikti kenkėjišką veiklą. Seanso slapukai išsaugo vartotojo seanso ID. Slapukas nustatomas vartotojui prisijungus ir naudojamas seansui atkurti neįvedant asmens duomenų. Jei esate prisijungę prie mūsų Paslaugų, autentifikavimo slapukai padės mums parodyti jums reikiamą informaciją ir suasmeninti jūsų patirtį.

2.2. „Analytics“ slapukai:
Šiuos slapukus naudojame norėdami rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Tai padeda mums tobulinti svetainės turinį ir struktūrą, kad ji būtų patogesnė vartotojui. Surinkti duomenys yra anonimiški ir neidentifikuoja atskirų vartotojų.

2.3. Funkciniai slapukai:
Šie slapukai leidžia svetainei prisiminti jūsų pasirinktus pasirinkimus (pvz., pageidaujamą kalbą ar regioną) ir suteikia patobulintas, suasmenintas funkcijas. Jie taip pat gali būti naudojami jūsų pageidaujamoms paslaugoms teikti, pvz., vaizdo įrašui žiūrėti ar tinklaraščio komentavimui. Slapukai padeda mums analizuoti mūsų svetainės veikimą. Naudojame slapukus siekdami tobulinti savo produktus, funkcijas ir paslaugas, įskaitant žurnalų kūrimą ir įrašymą, kai lankotės mūsų svetainėje.

2.4. Trečiųjų šalių slapukai:
Be slapukų, kuriuos airsales.lt pristato į jūsų kompiuterį, tam tikros trečiosios šalys gali pateikti slapukus į jūsų kompiuterį dėl įvairių priežasčių, siekdamos tikslesnės reklamos patirties. Bendradarbiaujame su internetinės reklamos įmonėmis, kad mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių svetainėse, kuriose lankotės, būtų rodoma internetinė reklama. Šis taikymas gali būti pagrįstas informacija, kurią pateikiate mūsų svetainėse arba trečiųjų šalių platformose. Jūsų paieškos parametrai (kilmė, tikslas, kelionės datos, klasė ir keleivių skaičius) gali būti naudojami reklamos tikslais. Atkreipkite dėmesį, ko mes nesidaliname asmenį identifikuojančia informacija trečiosioms šalims.

3. Kaip naudojame slapukus:
Slapukus naudojame įvairiais tikslais, įskaitant:
Svetainės funkcionalumas: slapukai padeda mums užtikrinti sklandžią patirtį mūsų svetainėje, pavyzdžiui, įsiminti jūsų nuostatas ir prisijungimo duomenis.
Svetainės analizė: slapukai padeda mums suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų svetaine, todėl galime pagerinti jos veikimą ir turinį.
Reklama: slapukai leidžia mums rodyti tikslinius skelbimus, pagrįstus jūsų pomėgiais ir naršymo elgesiu.
Nesvarbu, ar tai jūsų pirmasis apsilankymas, ar ne, ir ar apsilankėte mūsų svetainėje tiesiogiai, ar per vieną iš mūsų partnerių paskelbtą nuorodą ar paieškos formą, slapukai leidžia suprasti jūsų paieškos istoriją: kilmę, tikslą ir kelionės datas.

4. Kaip tvarkyti slapukus:
Daugelis žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atmesti slapukus, jei norite. Tačiau tai gali turėti įtakos jūsų galimybei naudotis tam tikromis mūsų svetainės funkcijomis.

Taip pat galite koreguoti savo slapukų nuostatas naudodami mūsų svetainės sutikimo su slapukais reklamjuostę, kuri leidžia pasirinkti, su kokio tipo slapukais sutinkate.

Naršyklės gamintojai savo produktuose paprastai teikia pagalbos puslapius, susijusius su slapukų valdymu. Daugiau informacijos rasite žemiau:

Dėl kitų naršyklių skaitykite dokumentaciją, kurią pateikia jūsų naršyklės gamintojas. Savo svetainėje galite atsisakyti trečiųjų šalių slapukų iš Google Analytics.

5. Trečiųjų šalių slapukai:
Atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainėje naudojamos trečiųjų šalių paslaugos, pvz., analizės teikėjai ir reklamuotojai, taip pat gali naudoti slapukus, kurių mes negalime kontroliuoti. Rekomenduojame peržiūrėti atitinkamą šių trečiųjų šalių privatumo ir slapukų politiką.

Socialinės žiniasklaidos funkcijos ir valdikliai
Mūsų svetainėje gali būti tam tikrų socialinės žiniasklaidos funkcijų ir valdiklių, tokių kaip „Facebook Like“, „Facebook Share“, „Facebook Pixel“, „Twitter Tweet“, funkcijos, mygtukai ar kitos interaktyvios mini programos („Socialinės medijos funkcijos“). . Šios socialinės žiniasklaidos funkcijos gali rinkti informaciją, pvz., jūsų IP adresą arba mūsų svetainės puslapį, kuriame lankotės, ir gali nustatyti slapuką, kad jos tinkamai veiktų. Socialinės medijos funkcijas priglobia trečioji šalis arba tiesiogiai mūsų svetainėje. Jei pas mus „PATINKA“/“SHARE“/“+1“ (arba atliksite panašų veiksmą) socialiniuose tinkluose, galime gauti jūsų vardą ir pavardę.
Atminkite, kad jei pasirenkate bendrauti ar dalytis bet kokia asmenine informacija per tokius valdiklius, jūs iš tikrųjų pateikiate ją šioms trečiosioms šalims, o ne mums. Jūsų sąveika su šiomis trečiosiomis šalimis yra valdoma pagal šią socialinės žiniasklaidos politiką, o ne mūsų. Pavyzdžiui, negalėsite naudoti „Facebook Like“ mygtuko, jei nesate prisijungę prie „Facebook“ paskyros. Kai naudosite mygtuką, tai bus susieta su jūsų „Facebook“ istorija, tačiau šios informacijos neapdorosime.

Informacija, kurią galime gauti iš trečiųjų šalių
Iš trečiųjų šalių galime gauti kai kurios asmens neidentifikuojančios informacijos. Duomenis, gautus iš trečiųjų šalių, saugome pagal šiame pareiškime aprašytą praktiką ir bet kokius papildomus apribojimus, kuriuos nustato duomenų šaltinis.
Savo partnerių svetainėse, socialiniuose tinkluose ar reklamos tinkluose galime įterpti reklamą, kuri galėtų suskirstyti svetainės lankytojus, turinčius panašių savybių ar pomėgių, į asmens neidentifikuojamus duomenų segmentus ir pasiūlyti šiuos segmentus savo klientams, lankytojams ir prenumeratoriams. Pavyzdžiui, jei asmuo išreiškia susidomėjimą kriptovaliuta ar grožio produktais, jis gali pamatyti reklaminę juostą, nukreipiančią į panašių paslaugų teikėjų įmonės svetainę.
Galime gauti ir įrašyti informaciją, kad skelbimas buvo užklaustas arba parodytas, kiek kartų, tikslinę skelbimo geografiją (į kurią nebus įtrauktas IP adresas arba konkreti asmenį identifikuojanti vieta ir bet kokia naudotojo sąveika su skelbimu arba puslapiu, kuriame rodomas skelbimas Ši informacija naudojama analizei, ataskaitoms teikti ir trikčių šalinimui.

Kur mes saugome jūsų informaciją?
Mes labai rimtai žiūrime į klientų konfidencialumą ir saugumą. Esame įsipareigoję apsaugoti Asmens duomenis, kuriais dalinatės su mumis. Siekdami apsaugoti jūsų Asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo, naudojame pramonės standartų saugos technologijų, procedūrų ir organizacinių priemonių derinį.
Duomenų tvarkymą, kurį sudaro prieglobos paslaugų teikėjo paslaugos (slaptažodžiu saugomų duomenų bazių, kuriose yra jūsų asmens duomenys, saugojimas ir priežiūra), mūsų vardu pagal rašytines konfidencialumo sutartis atlieka mūsų įgaliotas duomenų tvarkytojas, esantis Europos ekonominėje erdvėje „WEBZILLA“, esantis Nyderlanduose ir Liuksemburgas; „SoftLayer“, esantis Nyderlanduose; „Skaitmeninis vandenynas“, esantis Nyderlanduose; Servers.com yra Liuksemburge.
Rašytiniai susitarimai su duomenų tvarkytoju garantuoja, kad bus laikomasi BDAR reikalavimų ir saugomos duomenų subjektų teisės. Duomenų tvarkytojas veiks tik mūsų dokumentais pagrįstų nurodymų vardu, turės tiesioginių įsipareigojimų pagal BDAR ir, jei nesilaikys, jam gali būti taikomos baudos ar kitos sankcijos.
Sudarius šią sutartį, duomenų tvarkytojas grąžins duomenis mums arba perduos kitam mūsų paskirtam duomenų tvarkytojui ir ištrins visas turimas kopijas. Tačiau duomenų tvarkytojas gali saugoti duomenis užrakintus, kad galėtų įvykdyti galimas administracines arba jurisdikcijos pareigas.
Mes nevykdome jokios lankytojų profiliavimo veiklos.

Duomenų saugojimas
Jei nenurodyta kitaip, jei nurodėte mums, kad džiaugiamės, kad atsiųsime jums informaciją apie mūsų siūlomus produktus ar paslaugas ir manome, kad tai gali jus sudominti arba panašiai į tuos, kuriuos jau įsigijote arba apie kuriuos pasiteiravote, mes manome, kad džiaugiamės, kad saugome jūsų surinktus asmens duomenis. Mes galime saugoti jūsų asmeninę informaciją (kontaktinius duomenis) tol, kol yra aktyvi jūsų Vartotojo paskyra arba kiek kitaip reikia norint suteikti jums informaciją apie mūsų paslaugas. Kaip duomenų subjektas, jūs turite teises, susijusias su jūsų asmens duomenų tvarkymu, ir galimybę bet kada atšaukti savo sutikimą gauti reklamas. Žr. pastraipą „Jūsų teisės“.
Jei jūs ir mes užmezgame bet kokio tipo sutartinius santykius, mes galime saugoti jūsų duomenis sutarties vykdymo metu ir tol, kol tai būtina mūsų teisėtiems interesams. Žr. pastraipą „Teisinis pagrindas ir tvarkymo tikslai (Jūsų asmeninės informacijos naudojimas).

Teisėtas pagrindas ir jūsų asmeninės informacijos naudojimas
Surinktus duomenis naudojame šiais pagrindiniais tikslais, kurie išsamiau aprašyti toliau:
Norėdami imtis veiksmų duomenų subjekto prašymu prieš suteikdami jums prašomą paslaugą:
Pirkimo proceso metu prašome jūsų pateikti tik tuos asmens duomenis, kurių mums reikia, kad galėtume teikti tarpininkavimo paslaugas, susijusias su sutartiniais kelionių produktais, taip pat kad galėtume jus atvykti ir išspręsti bet kokį posutartinį užklausą, pretenziją ar prašymą, taigi ir teisėtą. pagrindas yra Sutartis ir mūsų teisėti interesai.
Mes naudosime pateiktą informaciją, kad galėtume efektyviai veikti, ir stengsimės atsakyti į jūsų užklausą. Kai užmegsite su mumis verslo santykius (žodinę ar rašytinę sutartį), mes išrašysime sąskaitas faktūras už paslaugas ir, jei reikia, pasiūlysime po pardavimo paslaugas ir lojalumą.
Nutrūkus sutartiniams santykiams tarp jūsų ir mūsų, mes galime saugoti jūsų informaciją tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo ir teisinius įsipareigojimus bei mūsų, kaip duomenų valdytojo, teisėtus interesus. Teisėtas tokio sulaikymo pagrindas yra teisinė prievolė. Kaip duomenų subjektas, jūs turite teises, susijusias su savo asmens duomenų priežiūra, saugojimu ir tvarkymu. Žr. pastraipą „Jūsų teisės“.
Kai pasirenkate užsiprenumeruoti mūsų adresatų sąrašą, kad gautumėte įspėjimus apie pigias kainas, siųstumėte jums pranešimus, įskaitant reklaminius pranešimus ir reklamą, gavus aiškų jūsų sutikimą arba leistumėte jums naudotis interaktyviomis mūsų paslaugos funkcijomis, kai pasirenkate tai padaryti. Teisėtas tokio tvarkymo pagrindas yra sutikimas.
Jei nenorite gauti tokių reklaminių el. laiškų, galite bet kada atšaukti savo sutikimą susisiekę su mumis, kaip aprašyta pastraipoje „Jūsų teisės“ arba vadovaudamiesi „atsisakyti prenumeratos“ arba instrukcijomis, pateiktomis gautuose reklaminiuose pranešimuose.

Svetainės tobulinimas
Mes galime naudoti jūsų automatiškai surinktus duomenis, pvz., IP adresą ir naršyklės duomenis, siekdami tobulinti savo svetainę, pavyzdžiui:
Administruoti mūsų svetainę ir atlikti vidines operacijas, įskaitant duomenų saugumą, trikčių šalinimą, testavimą, statistikos ir apklausų tikslus;
Siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainės turinys būtų pateikiamas jums ir jūsų įrenginiui efektyviausiu būdu. Tokio tvarkymo teisėtas pagrindas yra teisėti interesai.

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims
Nenuomojame, neparduodame ir nesidaliname asmenine informacija apie jus su kitais žmonėmis ar nesusijusiomis įmonėmis be jūsų sutikimo, išskyrus tuos atvejus, kai norime pateikti jūsų prašomus produktus ar paslaugas, kai turime jūsų leidimą arba esant šioms aplinkybėms:
Informaciją teikiame patikimiems partneriams, teikiantiems mums paslaugas pagal konfidencialumo sutartis, nurodytas punkte „Patikimi partneriai (duomenų tvarkytojai), kurie dirba mūsų vardu pagal konfidencialumo sutartis ir gali saugoti, tvarkyti ar tvarkyti Jūsų duomenis. Šios įmonės neturi savarankiškos teisės dalytis šia informacija.
Mes galime atskleisti jūsų informaciją trečiosioms šalims, kai pagrįstai manome, kad esame įpareigoti tai daryti pagal įstatymus, ir siekdami ištirti, užkirsti kelią įtariamai ar faktiškai draudžiamai veiklai, įskaitant, bet neapsiribojant, sukčiavimą ir situacijas, susijusias su potencialia grėsmės bet kurio asmens fiziniam saugumui.
Jei mus įsigyja arba sujungia trečiosios šalies subjektas arba pasikeičiame kita kontrolė, pasiliekame teisę perduoti informaciją, įskaitant bet kokią AII ir ne AII, perėmėjui. Tokiu atveju mes informuosime jus elektroninėmis priemonėmis prieš perduodant informaciją apie jus ir jai bus taikoma kita privatumo politika.

Teisėsauga, teisiniai prašymai ir pareigos:
Mes galime atskleisti arba kitaip leisti kitiems pasiekti jūsų asmeninę informaciją pagal teisinį prašymą, pvz., teismo šaukimą, teisminį procesą, kratos orderį ar teismo įsakymą, arba laikydamiesi galiojančių įstatymų, jei sąžiningai tikime, kad įstatymai to reikalauja. mus tai padaryti, įspėjus jus arba be jo. Jūsų duomenys taip pat gali būti atskleisti policijai ir teisėsaugos institucijoms sukčiavimo nustatymo, nusikaltimų prevencijos ir nacionalinio saugumo tikslais.

6. Jūsų teisės

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą turite šias teises:

Teisė būti informuotam. Šiame privatumo pareiškime pateikiame jums išsamią informaciją, susijusią su jūsų asmens duomenų saugojimu, priežiūra ir tvarkymu.

Teisė susipažinti su turima informacija apie jus

Teisė ištaisyti savo asmens duomenis, jei jie yra netikslūs, neišsamūs ar pasenę

Teisė ištrinti (ištrinti arba pašalinti) savo asmens duomenis

Teisė apriboti (blokuoti) tvarkymą. Kai tvarkymas yra apribotas, mes saugosime jūsų asmens duomenis, bet toliau jų netvarkysime.

Teisė į duomenų perkeliamumą, leidžianti asmenims gauti ir pakartotinai naudoti savo asmens duomenis savo tikslais įvairiose paslaugose. Tai leidžia jiems saugiai ir saugiai perkelti, kopijuoti ar perkelti asmens duomenis iš vienos IT aplinkos į kitą, netrukdant jų patogumui.

Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu, įskaitant profiliavimą Mes nepriimame jokių sprendimų, galinčių turėti jums teisinių pasekmių, remiantis automatizuotu tvarkymu.

Teisė atšaukti sutikimą (objektą) tiesioginei rinkodarai Savo teisėmis galite pasinaudoti susisiekę su mumis adresu [email protected]

Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai Jūs turite teisę pateikti skundą vietinei priežiūros institucijai, jei nerimaujate dėl mūsų informacijos teisių praktikos.

7. Šios politikos atnaujinimai:
Retkarčiais galime atnaujinti šią slapukų politiką, kad atspindėtų technologijos, taikomų įstatymų ar mūsų verslo praktikos pokyčius. Visi atnaujinimai bus paskelbti šiame puslapyje, o įsigaliojimo data bus atitinkamai patikslinta.

8. Susisiekite su mumis:
Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų slapukų naudojimo ar šios slapukų politikos, susisiekite su mumis adresu [email protected].

Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate su slapukų ir sekimo technologijų naudojimu, kaip aprašyta šioje slapukų politikoje.