Aviakompanija Lufthansa

Deutsche Lufthansa AG – didžiausia pagal lėktuvų skaičių ir antra didžiausia pagal aptarnautų keleivių skaičių oro linijų bendrovė Europoje. Pagrindiniai „Lufthansa“ oro vežėjos kunkurentai yra „Ryanair“ bei „Air France-KLM“.
Lufthansa aptarnauja 18 vietinių ir 197 tarptautinių maršrutų, naudoja beveik 280 lėktuvų parką.
2014 m. kompanija aptarnavo 105,9 milijonus keleivių.
Kompanija yra viena oro linijų aljanso Star Alliance kūrėjų 1997 m.

Stabdomi skrydžiai į Egipto sostinę

Bilietą perkant: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Keliaukite: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Aviakompanijos „British Airways“ ir „Lufthansa“ stabdo skrydžius iš Anglijos į Egipto sostinę. Britų Kompanija informuoja, kad skrydžių nevykdys savaitę, o Vokietijos bendrovė nurodė skrydžius atnaujinsianti sekmadienį. Abi aviakompanijos nurodė, kad skrydžius nutraukė saugumo sumetimais, tačiau daugiau detalių neatskleidė.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

„Lufthansa” pirmoji Europoje gavo penkias „Skytrax” žvaigždutes

Bilietą perkant: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Keliaukite: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Penkių žvaigždučių sertifikato gavimas leido Vokietijos aviakompanijai patekti į planetos vežėjų TOP-10, kuriems pavyko gauti aukščiausią įvertinimą. Anksčiau „Lufthansa” buvo apdovanotas prestižine premija už pirmosios klasės organizavimą, dabar visas oro vežėjo servisas buvo apdovanotas šia garbe.

Kaip pasakė aviakompanijos direktorių valdybos vadovas K.Špor, „Skytrax” suteiktas apdovanojimas apibūdina visų darbuotojų pastangas paversti „Lufthansa” vienu iš pagrindinių aukščiausios klasės vežėju. Pasiektas rezultatas buvo rimtų investicijų į oro laivyną rezultatas, visų aptarnaujamų klasių salonų modernizavimas, aukštųjų technologijų paslaugų įdiegimas ir žemės bei oro transporto paslaugų kokybės gerinimas.

„Be to, penkių žvaigždučių statuso priskyrimas oro linijų bendrovei būtų neįmanomas be aukšto kiekvieno darbuotojo profesionalumo ir premijinio lygio produktų pasiūlos klientams”, – pažymėjo K. Šporas.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.

Atnaujinta „Lufthansa” verslo klasės salono koncepcija

Bilietą perkant: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Keliaukite: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Tapo žinomos kai kurios detalės apie vieną iš labiausiai įslaptintų Vokietijos aviakompanijos projektų, susijusių su verslo klasės organizavimo idėjos plėtojimu. Ji bus įdiegiama reguliariuose skrydžiuose nuo 2020 m. kartu su lėktuvo „Boeing 777-9” paleidimu eksploatavimui.

Pagrindiniu atnaujinto interjero elementu bus keleivių krėslai, kurių ergonomika pasieks naują lygį. Jie ne tik sugebės išsilankstyti, virsdami pilnaverte 2.2 m ilgio lova, bet ir užtikrins patogią padėtį tiems, kurie mėgsta miegoti ant šono. Tai galima buvo pasiekti krėslo patobulinto atlošo dėka, todėl keliautojo petys, miegant ant šono, kaip ir nuskęstų, o stuburas užimtų tiesią padėtį. Dabar kiekvienas keliautojas galės pailsėti su maksimaliu komfortu miego metu.

Pateiktas verslo klasės salonas nustato naują aviacijos pramonės standartą, užtikrinantį aukščiausią komforto lygį visos kelionės metu. Inovacinių krėslų kūrimas buvo atliekamas, dalyvaujant daugiau nei tūkstančiui „Lufthansa” keleivių, į kurių nuomonę buvo atsižvelgiama visuose darbo etapuose. Nustatyti du pagrindiniai žmonių, keliaujančių tarptautinėmis kryptimis, poreikiai, tarp kurių yra privatumas ir maksimalus patogumas miegui. Jų Vokietijos aviakompanijos kūrėjai ir stengėsi laikytis.

[tp_popular_destinations_airlines_shortcodes]
Airline cannot be blank.