Patarinimai keleiviams

Dauguma žmonių mėgsta keliauti, bet kartais tolimos kelionės sukelia nemažą stresą. Tačiau patyrę keliautojai turi savų paslapčių, kurios padeda sumažinti streso lygį ir kelionė tampa maksimaliai patogi.

1. Daugelis žmonių iš savo patirties žino, kad skrydžio metu jų kojos patinsta, o veidas atrodo paburkęs. Taip atsitinka dėl priverstinio nejudrumo ir slėgio pokyčių. Kuo daugiau vandens geriate, tuo stipresnis bus patinimas. Tačiau visai negerti – tai kitas kraštutinumas, svarbu rasti viduriuką. Gerti alkoholį skrydžio išvakarėse nerekomenduotina, mat jis sulaiko vandenį organizme, tuo padėdamas patinimų susidarymui.

2. Oro drėgnumas salone skiriasi nuo reikalingo odai 40–60%. Tiksliau sakant, jis sudaro apie 20%, o tai katastrofiškai mažai. Todėl, prieš išvykdami į oro uostą, pasitepkite veidą drėkinamuoju kremu.

3. Kosmetikos maišelyje, kurį pasiimsite su savimi į saloną, turėtų būti: drėgnos servetėlės; rankų kremas; lūpų balzamas; maitinamasis kremas.

4. Mažai kas mėgsta stovėti eilėse. Ypač, jei tai eilė oro uoste. Patyrę keliautojai sako, kad jei norite greičiau praeiti pro muitinę, turėtumėte pasirinkti eilę iš kairės. Sakoma, kad paprastai ji yra trumpesnė ir greičiau „išsisklaido“. Kodėl gi nepatikrinti?

5. Dauguma lagaminų yra panašūs vienas į kitą, todėl visai įmanoma, kad beskubant galite pasigriebti kito asmens lagaminą. Norint lengvai atskirti savo bagažą nuo kitų, pririškite prie rankenos, pavyzdžiui, ryškią juostą.

Rasti ir nusipirkti lėktuvo bilietą