Aviakompanija S7

S7 Airlines— rusų oro linijų bendrovė, vykdanti vidinius ir tarptautinius keleivių pervežimus oro transportu.
Turi savo bazes Novosibirske Tolmachiovo oro uoste ir Maskvoje Domodedovo oro uoste, taip pat papildomas bazes Irkutske, Chabarovske, Vladivostoke.
Kartu su oro linijų bendrove Globus sudarė choldingą S7 Group, kurio specializacija: aviabilietų ir turistinių kelionių pardavimas, skrydžio personalo paruošimas, orlaivių remontas ir techninė priežiūra bei kitos oro linijų paslaugos. S7 Airlines yra antra stambiausia šalyje oro linijų bendrovė, aptarnaujanti daugiau nei 9,5 mlj. keleivių, šis rodiklis didesnis tik nacionalinėje oro linijų bendrovėje Aeroflot.
Nuo 2010 m.lapkričio 25 d. S7 Airlines tapo dešimtaja pilnateise tarptautinės aviacijos Oneworld aljanso nare.
Oro transporto bendrovės būstinė yra įsikūrusi Obės miesto Novosibirsko srityje, netoli Tolmachevo oro uosto. S7 Airlines kartu su dukterinėmis pervežimo oro transportu bendrovėmis formuoja didelį maršrutų tinklą, kuris apima 83 kryptis.

S7 Airlines pradeda skrydžius į Romą

Bilietą perkant: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Keliaukite: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Skrydžiai vyks kasdien iš “Domodedovo” reguliariai. Šią kryptį aptarnauja šiuolaikiniai “Airbus A320” lėktuvai.
Kaip papasakojo oro bendrovės komercijos direktorius I. Veretennikov, “S7” skrydžio iš Rusijos sostinės programoje jau yra 6 Italijos miestai. Gruodžio mėn. prie jų prisijungs Roma, kitų metų birželio mėnesį – Bari, taip pat dvi Sardinijos gyvenvietės – Kaljaris ir Olbija. “Italijos sostinė yra tiesiog sukurta kelionėms, apgaubianti sve
ių dėmesį savo ypatinga atmosfera bet kuriuo metų laiku”, – paaiškino I. Veretennikov.

Vežėjas reguliariai atidaro naujas kryptis į Vakarų Europos šalis. Netrukus miesto prie Nevos gyventojai galės skristi į Apeninus. Kalėdų ir Naujųjų Metų švenčių išvakarėse rusai galės vykti be persėdimų į Turiną ir Veroną, o kitų metų pavasarį taip pat ir į garsiąją Pizą, kuri pritraukia turistų dėmesį savo krentančiu bokštu.

Įsigyti avia bilietus reisui iki Romos galima oficialiame vežėjo tinklalapyje, naudojant mobiliuosius priedus, taip pat pardavimo vietose.

The variable $airline parameters not set or incorrectly.
Warning: array_key_exists(): The first argument should be either a string or an integer in /var/www/airsales3455/data/www/airsales.lt/wp-content/plugins/travelpayouts/app/includes/common/TPAutocompleteReplace.php on line 191

Plataus masto rekonstrukcija nesutrukdys Norilsko oro uosto darbui

Bilietą perkant: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Keliaukite: nuo 01-01-1970 iki 01-01-1970

Paskutinis etapas Norilsko oro uosto atnaujinimui prasidės 2018 m. birželio mėn. ir baigsis rudens pradžioje. Šią informaciją pateikė Taimyro municipaliteto darbuotojai, pažymėję, kad bilietų pardavimo pokyčiai neplanuojami.

2017 m., kai vyko pakilimo – nusileidimo takų atnaujinimas, buvo pervežta 105 tūkst. keleivių, lyginant su 120-130 tūkstanių praeitais metais. Bendrovė “Taimyr”, kuri vykdys skrydžius 2018 m. vasaros laikotarpiu, planuoja skraidyti reisu Norilskas-Krasnojarskas du kartus į dieną, 6 kartus per savaitę. Tuo paiu metu bilieto kaina į vieną pusę sudarys truputį mažiau nei 12 000 rublių. Skrydžiai į Maskvą bus vykdomi tris kartus į dieną, bilieto kaina į vieną pusę nepasikeis ir sudarys 18,74 tūkst. rublių. Be “Taimyr” kompanijos, pervežime taip pat dalyvaus S7.

Primename, kad Oro uoste rekonstrukcijos darbai prasidėjo 2016 m., tačiau dėl natūralių-klimatinių ypatumų jie gali būti atliekami tik vasarą. Projektas finansuojamas ne tik iš valstybės biudžeto (9,6 mlrd. rublių), bet ir iš “Nornikelio” investicijų (3 mlrd. rublių).

Oro uosto rekonstrukcija – svarbus renginys Norilskui. Šiauriausias Rusijos miestas, kuriame gyvena daugiau nei 100 tūkstančių žmonių, susisiekia su kitais regionais tik oro ir vandens transportu.

The variable $airline parameters not set or incorrectly.
Warning: array_key_exists(): The first argument should be either a string or an integer in /var/www/airsales3455/data/www/airsales.lt/wp-content/plugins/travelpayouts/app/includes/common/TPAutocompleteReplace.php on line 191